Přeskočit na hlavní obsah

Photo Diary - Saint John's Wood Church Gardens

Poslední dobou jsem vůbec neměla chuť fotit. Naštestí se to konečně změnilo a já ssebou dneska táhla foťák, abych alespoň pár fotek nafotila :)


Untitled




Kolem těhle zahrad chodím každý týden. V blízkosti je kostel, který ale, co se týče vzhledu, za moc nestojí. A vlastně opravdu i celkově je nic moc. Minulý týden jsem se tam stavila. Jen zažít takovou tu chvíli o samotě a v klidu přemýšlet. Vždy mě i sebemenší chvíle strávená v kostele dostane do zvláštní euforie. Kdo nikdy nezkusil, možná by měl :)

Abych se ale dostala k tomu co jsem chtěla říct :D ... Každý z nás, kdo byl někdy v kostele očekává, že tam bude, nějakým způsobem možná i děsivý, klid. Místo, kde se cítíte v bezpečí, sami, ale zároveň se všemi... V tomhle kostele se ale nějaké malé děti učily na flétnu. Vedle varhan. A moc jim to nešlo. Spíš vůbec. Asi tedy chápete, že to nebylo to, co jsem hledala...

A tady je pár fotek z přilehlého parku :)


Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Budu moc ráda, když mi napíšete pod článek, zda vás zajímají i tyhle "články", kde je spíše víc fotek než textu nebo preferujete ty čtecí :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Londýn není až takový ráj

Už jsem nějakou dobu z Londýna zpátky v Čechách, ale až dnes jsem se rozhodla napsat tento článek. Přemýšlela jsem, zda chci vůbec psát na internet, jak to všechno bylo a proč jsem se vrátila. Teď jsem si ale řekla, že někoho z vás možná bude zajímat, s čím vším se v Anglii může setkat.

Vaše #musthave v Británii

Můj blog není beauty a asi ani nikdy nebude, tohle vám ale potřebuji napsat, protože v různých diskuzích čechů žijících v Anglii se tohle téma stále dokola omílá. To ale neznamená, že je to článek jen pro slečny a ženy žijící v UK.

Jak se dostat do Anglie

Pár lidí z Čech mi psalo, jak se sem vlastně dostat a že nevědí co mají všechno udělat a že chtějí poradit. Proto jsem se rozhodla to napsat sem pro všechny. Do Anglie jsem chtěla jet už rok, ale teprve teď se mi naskytla příležitost a vše mi hrálo do karet. Přemýšlela jsem, zda sem pojedu pracovat nebo jako au-pair. A nakonec to rozhodování nebylo až tak těžké. Když tu chcete normálně pracovat musíte si kromě klasických věcí v ČR zařídit ubytování, NIN(national insurance number) a práci v Anglii, což je z Čech téměř nereálný. A kolik peněz by tady člověk nechal první týden za všechno, to by si to rychle rozmyslel a zůstal radši v ČR. Proto bylo au-pairství jasnou volbou. Pak už se jen stačilo rozhodnout kam a Londýn byl pro mě taky jasný. Založila jsem si profil na  AupairWorld  a začala hledat rodiny. Nakonec se mi ale naskytla nabídka od  You+ Aupair Agency  , která se mi líbila z důvodu, že se agentuře nic neplatilo. Říkala jsem si,  že za mě vše potřebn...