Přeskočit na hlavní obsah

Nejluxusnější zmrzlina konečně u nás

Tradiční italská zmrzlina. Růžička. Amor. Makronky plněné zmrzlinou.  Neskutečný výběr příchutí. Žádná umělá barviva. Žádné umělé příchutě. Jen přířodní produkty. To všechno je Amorino.

Dočkali jsme se! Nejlepší gelato Amorino se dnes otevřelo na Malostranském náměstí. A rozhodně stojí za to se tam na jednu růžičku vydat!
IMG_0634

První Amorino otevřeli v roce 2002 Cristino Sereni a Paolo Benassi. Nyní už mají pobočky po celém světě. V Belgii, Anglii, Francii, Německu, Itálii, Saudské Arábii, Lucembursku, Maroku, Nové Kaledonii, Portugalsku, Reúnionu, Jižní Korei, Španělsku, Arabských Emirátech, USA, na Maltě, a konečně, v České republice.
Vybírate si ze tří velikostí kornoutků nebo pěti velikostí kelímku. Makronku nebo šlehačku nahoru? Žádný problém. Chcete jednu příchuť nebo dvacet? Bez problémů. Rozhodujete se mezi sorbety a gelaty.
Aktuální speciální příchuť je Exotic Lemongrass. A musím říct, že je naprosto skvělá! Takže tam rozhodně skočte, dokud je. 
A co když je na zmrzlinu zima? Máte možnost dát si vafle, palačinky nebo makronky. Například s kávou.

Zdroj: FB Amorino - Prague

Já si dnes vystála frontu, ale musím uznat, že mi to za to stálo. Gelato bylo naprosto vynikající. Na svůj malý kornoutek (který nebyl vůbec malý) jsem si vybrala 5 příchutí. Pistáciové sorbeto, pistáciové gelato, slaný karamel, klasický karamel, exotic lemongrass a nahoru jsem si nechala dát pistáciovou makronku. Byla jsem opravdu nadšená. Všichni byli moc milí i přesto, že lidi byli extrémně vybíraví. Ale o tom Amorino je. Prostě vybírejte co chcete (a že ten výběr z příchutí není malý :)) a zaručuji vám, že budete spokojení.

Pokud jste stejně tak zvědaví, jako jsem dodnes byla já, zde je odkaz na fb stránku Amorina, kde se dozvíte, co potřebujete, a můžete si prohlídnout fotky růžičkových kornoutků. Já vám však doporučuji, rovnou si tam dojít a vyzkoušet to.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Londýn není až takový ráj

Už jsem nějakou dobu z Londýna zpátky v Čechách, ale až dnes jsem se rozhodla napsat tento článek. Přemýšlela jsem, zda chci vůbec psát na internet, jak to všechno bylo a proč jsem se vrátila. Teď jsem si ale řekla, že někoho z vás možná bude zajímat, s čím vším se v Anglii může setkat.

Vaše #musthave v Británii

Můj blog není beauty a asi ani nikdy nebude, tohle vám ale potřebuji napsat, protože v různých diskuzích čechů žijících v Anglii se tohle téma stále dokola omílá. To ale neznamená, že je to článek jen pro slečny a ženy žijící v UK.

Jak se dostat do Anglie

Pár lidí z Čech mi psalo, jak se sem vlastně dostat a že nevědí co mají všechno udělat a že chtějí poradit. Proto jsem se rozhodla to napsat sem pro všechny. Do Anglie jsem chtěla jet už rok, ale teprve teď se mi naskytla příležitost a vše mi hrálo do karet. Přemýšlela jsem, zda sem pojedu pracovat nebo jako au-pair. A nakonec to rozhodování nebylo až tak těžké. Když tu chcete normálně pracovat musíte si kromě klasických věcí v ČR zařídit ubytování, NIN(national insurance number) a práci v Anglii, což je z Čech téměř nereálný. A kolik peněz by tady člověk nechal první týden za všechno, to by si to rychle rozmyslel a zůstal radši v ČR. Proto bylo au-pairství jasnou volbou. Pak už se jen stačilo rozhodnout kam a Londýn byl pro mě taky jasný. Založila jsem si profil na  AupairWorld  a začala hledat rodiny. Nakonec se mi ale naskytla nabídka od  You+ Aupair Agency  , která se mi líbila z důvodu, že se agentuře nic neplatilo. Říkala jsem si,  že za mě vše potřebn...