Přeskočit na hlavní obsah

Byla jsem módní barbar

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já se někdy budu zajímat o módu. Práce Vás ale občas dovede někam, kam jste možná ani předem nemířili. A je fajn učit se něco nového, co Vás baví a zároveň je to i Vaše práce.

http://brigittew.tumblr.com/post/53098099959

Je to dýl, co jsem naposledy napsala nějaký článek. Strašně mi psaní chybělo, bohužel inspirace byla naprosto nulová. Naštěstí se mi dnes rozsvítilo a vše je konečně jinak.
Tenhle blog byl, je a bude o mně. Na tom se nic nemění. Začalo to au-pairstvím, pokračovalo to mými "děsně hlubokými" myšlenkami a zážitky ze života.

Je to už půl roku, co jsem v nové práci a ztratila jsem snad veškeré své koníčky. Nic mě nebavilo. Na nic nebyl pořádně čas, nálada ani energie. Dnes mi konečně došlo, co mě poslední dobou baví nejvíc a čemu věnuju spoustu svého času, možná i nevědomky.
https://cz.pinterest.com/pin/343540277796682070/

Nikdy jsem nebyla na líčení ani módu. Nejlépe jsem se vždy cítila s řasenkou a v džínech a mikině. Neříkám, že teď nemám dny, kdy mě přesně takhle potkáte 😄. Zásadní změna se ale stala v mém přístupu k módě. Díky práci jsem se o módu začala více zajímat a strašně mě to baví!!

Zajímám se o trendy, které právě frčí, sleduju módní přehlídky, baví mě inspirovat se u ostatních. Sleduju módní instagramy, blogy i kanály na youtube.  A začala jsem se koukat na úplně jiné kousky pro sebe. A to si teda tleskám!

Nakupování mě nikdy nebavilo a teď trávím čas chozením po obchodech a zkoumáním, kde co mají. Kolik to stojí, z jakého je to materiálu a jak moc je to praktické (protože k tomu svůj přístup asi nikdy nezměním 😄). Bohužel velká nevýhoda tohoto všeho je, že jako (bývalý) módní neznaboh budu muset vyměnit celý šatník 😄.

Každý z nás si během svého života projde různými změnami. A já v tom nevidím nic špatného. Nebojte se změn a jděte do toho po hlavě!





Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Londýn není až takový ráj

Už jsem nějakou dobu z Londýna zpátky v Čechách, ale až dnes jsem se rozhodla napsat tento článek. Přemýšlela jsem, zda chci vůbec psát na internet, jak to všechno bylo a proč jsem se vrátila. Teď jsem si ale řekla, že někoho z vás možná bude zajímat, s čím vším se v Anglii může setkat.

Vaše #musthave v Británii

Můj blog není beauty a asi ani nikdy nebude, tohle vám ale potřebuji napsat, protože v různých diskuzích čechů žijících v Anglii se tohle téma stále dokola omílá. To ale neznamená, že je to článek jen pro slečny a ženy žijící v UK.

Jak se dostat do Anglie

Pár lidí z Čech mi psalo, jak se sem vlastně dostat a že nevědí co mají všechno udělat a že chtějí poradit. Proto jsem se rozhodla to napsat sem pro všechny. Do Anglie jsem chtěla jet už rok, ale teprve teď se mi naskytla příležitost a vše mi hrálo do karet. Přemýšlela jsem, zda sem pojedu pracovat nebo jako au-pair. A nakonec to rozhodování nebylo až tak těžké. Když tu chcete normálně pracovat musíte si kromě klasických věcí v ČR zařídit ubytování, NIN(national insurance number) a práci v Anglii, což je z Čech téměř nereálný. A kolik peněz by tady člověk nechal první týden za všechno, to by si to rychle rozmyslel a zůstal radši v ČR. Proto bylo au-pairství jasnou volbou. Pak už se jen stačilo rozhodnout kam a Londýn byl pro mě taky jasný. Založila jsem si profil na  AupairWorld  a začala hledat rodiny. Nakonec se mi ale naskytla nabídka od  You+ Aupair Agency  , která se mi líbila z důvodu, že se agentuře nic neplatilo. Říkala jsem si,  že za mě vše potřebn...